Ahoj, já jsem Rádha...

a jógu cvičím pravidelně již více než 35 let. Učila jsem se ji u nestora české jógy Miládky Bartoňové a jezdila mnoho let na mezinárodní kurzy do USA a Indie za Šrí Ánandi Má. Hluboce mne také oslovuje práce a učení Matky Meery a setkání s ní v Praze pomáhám organizovat. Jóga je pro mne víc, než jen tělocvik, je to hluboce ucelený systém, který mne stále nepřestává fascinovat...
Mimo jiné jsem i hlavní šéfkuchař našeho rodinného týmu Vařit či nevařit? a autorka dvou úspěšných kuchařek 108 receptů a Zdravé cukroví. Mám dva báječné syny a již více než 30 let stále stejného manžela a pořád nás to spolu baví ;-)

Pište mi na radha.tresnak(@)gmail.com nebo volejte na +420 776009071.

O kurzech jógy také na Jóga s Rádhou a živé stravě na Vařit či nevařit?

Informace o zpracování osobních údajů a storno podmínkách najdete na této stránce níže.


Storno podmínky jednodenních a vícedenních kurzů

1. Pro rezervaci místa na jednodenní nebo vícedenní kurz je nutné uhradit předem zálohu anebo vložné. Záloha i vložné jsou nevratné a slouží jako záruka pro pořádání kurzu a jeho organizaci. Pokud si ale účastník najde za sebe náhradu, je možné zálohu/vložné převést.

2a. Vkládá-li se vložné, žádné další poplatky již nejsou vyžadovány. Příspěvek za kurzovné je zcela dobrovolný a lze jej lektorovi předat na konci kurzu.

2b. Vkládá-li se záloha, pak celý účastnický poplatek je potřeba uhradit před začátkem akce a je podmínkou účasti.

3. Lze jej také uhradit celý předem do určitého data a získat tím „Early bird“ slevu, je-li tato sleva pro danný kurz nastavena. Nebude-li se účastník moci zúčastnit kurzu a zaplatil celou částku předem a oznámí svoji neúčast celé dva pracovní dny před začátkem konání kurzu bude kurzovné, ponížené o nevratnou zálohu, vráceno.

4. Pokud účastník odstoupí od smlouvy méně než dva celé pracovní dni před plánovaným datem konání kurzu nebo dokonce v den konání kurzu je tato služba považována za uskutečněnou a účastník ztrácí nárok na vrácení uhrazené částky. Účastník ale může i v takovéto situaci za sebe poslat náhradníka nebo požádat o zaslání jedné knihy z našeho eshopu dle vlastního výběru zdarma.

5. Při přerušení účasti během akce ze strany účastníka se kurzovné nevrací. Dojde-li ke zrušení akce ze strany pořadatele, budou peníze vráceny v plné výši.

6. Aby se daná akce mohla uskutečnit, je třeba, aby byl s dostatečným předstihem proveden minimální počet rezervací.

Máte-li jakoukoli nejasnost, raději mi napište nebo zavolejte...


Zpracování osobních údajů

✴ Webové stránky Jóga s Rádhou nepoužívají žádné cookies.

✴ Osobní údaje, které o vás shromažďuji jsou pouze vaše jména a emailové adresy. Vyjimečně to mohou být i telefonní čísla (omluvy, rychlé vzkazy atp.)

✴ V některých případech se vás mohu zeptat na váš zdravotní stav a vaše zkušenosti s jógou. Tyto informace nikde neshromažďuji a slouží jen pro posouzení dané situace.

✴ Žádné údaje o vás nepoužívám k jiným účelům než k občasnému rozesílání zpráv o připravovaných akcích.

✴ Nepřejete-li si tyto zprávy dostávat, napište mi, a váš kontakt zruším.

✴ Kdyby se vám cokoli nezdálo, tak mi prostě napište :-)


✴ Lóka samastha sukhino bhavantú ✴ Šťastné ať jsou všechny bytosti ve všech světech